04.12.2015

Tallinna haridustöötajate esimene võrkpalliturniir TKÜ karikale

Laupäeval, 5. detsembril algusega kell 12.50 saab Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi (Kärberi 9) spordikompleksis esmakordselt teoks Tallinna haridustöötajate võrkpalliturniir. Tallinna Koolijuhtide Ühenduse (TKÜ) karika nimel võistleb 14 meeskonda.

Juba aastaid on mitmed koolid pidanud omavahel sportlike kohtumisi, kus peamiseks spordimänguks on olnud võrkpall. Nii saigi alguse turniiri idee, sest miks mitte võtta kokku juba rohkem koole, et veeta koos aega sportlikult. Korraldamise võtsid enda peale TKÜ ja Kuristiku gümnaasium.

Turniir on osutunud populaarseks ja osavõturohkeks, mis näitab, et Tallinna koolides töötavad sportlikud ning ühtse meeskonnana töötavad inimesed.

Registreerunud on 14 võistkonda: Tallinna Kuristiku Gümnaasium, Tallinna Laagna Gümnaasium, Gustav Adolfi Gümnaasium, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinna 32. Keskkool, Tallinna Läänemere Gümnaasium, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, Tallinna Arte Gümnaasium, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium, Tallinna Südalinna Kool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Nõmme Põhikool ja ka Tallinna Haridusamet.

Ettevõtmist toetavad Tallinna Linnavalitsus ja Tallinna Haridusamet. 

 

Raino Liblik
Direktor
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Tel:+372 634 0212, skype: raino_l
Raino.Liblik@kuristiku.ee

 

 

Uudise rubriigid: