18.04.2019

Tallinna kesklinna lasteaedade õpetajate abid pidasid konverentsi „Kohalolu kunst“

12. aprillil 2019 toimus Õpetajate majas neljas Tallinna kesklinna lasteaedade õpetajate abide konverents, teemaks oli seekord „Kohalolu kunst“.

Konverentsipäevaga soovisid korraldajad teha sügava kummarduse õpetaja abidele lasteaedades ning tänada neid nende töö eest.

Konverentsil jagati oma kogemusi ja mõeldi üheskoos välja lahendusi. Elyna Nevski eestvedamisel räägiti meediakasutusest ja nutieeskujust ning sellest, milline erinevus on õppida meedia kaudu ja õppida meedia kohta.

Koos Anna-Liisa Lepaseppaga tehti kuulamis- ja kohaloluharjutusi, mõeldi sellele, mida vajab õpetaja abi, et oma tööl päriselt kohal olla. Lasteaia Sipsiku meeskond, Getter Saaroja ja Eige Luik, tutvustas, mida nemad on oma rühma töös muutnud, et üksteisele ja rühma lastele rohkem tähelepanu jaguks.

Elin Ots tutvustas konverentsil osalenutele vaikuseminuteid ja nende kasutamise võimalusi. Päeva lõpetas muusikaline üllatus Laura Virkkunenilt ja Helin Kaptenilt.

Konverentsi korraldasid Signe Tamm (Tallinna Päikesejänku Lasteaed), Gerdy Kangur (Tallinna Lotte Lasteaed), Triin Tamsalu (Tallinna Liivalossi Lasteaed), Anu Urm (Tallinna Lasteaed Südameke) ja Margit Hiiet (Tallinna Lasteaed Südameke).  

Margit Hiiet, Tallinna Lasteaia Südameke direktor

Uudise rubriigid: