02.06.2016

Tallinna koole kutsutakse liituma alustavat õpetajat toetavate koolide võrgustikuga

Algatuse „Alustavat õpetajat toetav kool” meeskond kutsub Tallinna koole liituma alustavat õpetajat toetavate koolide võrgustikuga.

Enamik koolijuhte teab oma kogemusest, kui eripärane on esimene õpetaja-aasta. Võrgustiku idee autorid võrdlevad alustavat õpetajat piltlikult piloodiga, kes püüab lennukit juhtida ja seda samal ajal ehitada.

Alustavate õpetajate toetamiseks saab kool astuda mitmesuguseid samme. „Oleme uurinud erinevate õpetajate ja koolijuhtide lugusid ning pakume nende pinnalt välja põhimõtted, mille järgimine võiks tuua kasu igale koolile. Selle tulemusel ongi koolijuhtide ees kutse – liituda verivärske algatusega, alustavat õpetajat toetavate koolide võrgustikuga," rääkis algatuse meeskonna liige Laura Komp. "Jääme ootama Teie märguannet liituda ning panna ühiselt alus teadmiste ja kogemuste jagamisele, millega aitame kaasa tugevale õpetajate järelkasvule."

Liitumiseks ja alustavat õpetajat toetava kooli märgise saamiseks on hea aeg just nüüd, kevadel, kus uute õpetajate värbamine on aktuaalne teema.

Ideega saab lähemalt tutvuda kodulehel www.alustavatopetajattoetavkool.ee.

 

Alustavat õpetajat toetav kool 1.JPG

 

Laura Komp

Algatuse “Alustavat õpetajat toetav kool” meeskonn liige

 

Uudise rubriigid: