22.03.2016

Tallinna külastab Peterburi õpilaste ja õpetajate delegatsioon

23.-25. märtsil 2016 viibivad Tallinnas õppevisiidil Peterburi kahe kooli – Peterburi 2. gümnaasiumi ja Peterburi 410. lütseumi – õpilased ja õpetajad.

Peterburi delegatsiooni võtab vastu Tallinna Haridusamet. Kavas on külastada Tallinna Reaalkooli ja Tallinna Nõmme Põhikooli. Koolides tutvutakse sealse õppetegevusega ja osaletakse tundides. Näiteks liikumise tunnis, kus õpetatakse tantse ja lõbusad mänge. Peterburi õpilased tutvustavad omakorda oma kooli. Õpetajad osalevad vestlusringides ja erinevates ainetundides. Tallinna 21. Kooli õpilasomavalitsuse esindajad võtavad oma koolis vastu 410. kooli õpilasomavalitsust esindavaid õpilasi.

Raekojas tervitab külalisi Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula, neile esinevad Tallinna Reaalkooli koor ja Tallinna Nõmme Põhikooli rahvatantsijad.

Peale selle saavad külalised osa mitmekülgsest Tallinna tutvustavast programmist. Kolme päeva jooksul võetakse osa Lennusadama, Energia Avastuskeskuse ja loomaaia haridusprogrammidest ning linnaekskursioonist.

Visiit saab teoks Peterburi ja Tallinna linnadevahelise programmi raames. Sama koostööleppe raames võõrustas Tallinn Peterburi esindust ka aprillis 2013 ja märtsis 2015. Tallinna õpilased külastasid Peterburi märtsis 2014 ja septembris 2015.

 

Lisateave:

Reet Nõmmoja
Vanemspetsialist
Tallinna Haridusamet
6404979
reet.nommoja@tallinnlv.ee

 

 

Uudise rubriigid: