13.05.2022

Tallinna lasteaedade tervisemeeskondade inspiratsioonipäevad Õpetajate Majas

Tallinna Meelespea Lasteaia liikumisõpetaja Anneli Lõokene jagas häid praktikaid Tallinna lasteaedade tervisemeeskondade inspiratsioonipäevadel Õpetajate Majas.

Tallinna lasteaedade inspiratsioonipäevad said teoks Tallinna Haridusameti ja Tallinna Õpetajate Maja eestvedamisel 4 toimeka lasteaia tegemiste- toimetamiste tutvustamisel (La. Sipsik, Magdaleena La., Päevalille La ja Meelespea La.). Inspiratsioonipäevad toimusid kahel korral- 10.02.2022 jagati häid praktikaid liikumis-aktiivsusradadest ning 12.05.2022 liikluskasvatuse toetamist liikumisõpetuse kaudu. Kuna inspiratsioonipäevadelt said osalejad vägagi inspireeritud teiste majade tegemistest ning vahetades ja jagades omavahel häid praktikaid tervise ja heaolu teemadel, siis otsustasti ühiselt, et taolised päevad peavad jätkuma ka edaspidi. 

Inspiratsioonipäevadel jagatud esitlusi Tallinna Meelespea Lasteaia heade praktikate kohta liikumis-aktiivsusradadest ning liikluskasvatuse toetamisest liikumisõpetuse kaudu on võimalik uudistada, kui vajutate antud märksõnade peale. 

Selleks, et anda ning saada ka ise veel rohkem inspireeritud, koondas liikumisõpetaja Anneli kokku oma loodud liiklusteemalised õppetegevused ja õppemängud ning tutvustas neid ka teistele osalistele. Mängudega saab tutvuda SIIN

Aitäh õpetaja Annelile, kes on alati reipalt valmis jagama meie maja häid liikumis ja liiklustemaatilisi praktikaid!