25.11.2016

Tallinna lastehaiglas peetakse täna traditsioonilist sügiskonverentsi

Täna algusega kell 11 toimub Tallinna Lastehaigla sügiskonverents teemal „Kaasasündinud väärarendid – diagnoosimine ja ravi“. Konverents peetakse Tallinna Lastehaigla Laste Vaimse Tervise Keskuse saalis (Tervise 28).

Tallinna abilinnapea Merike Martinson ütles, et sügiskonverentsi võib nimetada ka lausa lastehaigla omamoodi aastapäeva konverentsiks, sest just 37 aastat möödub ajast kui lastehaigla Tervise tänaval tööd alustas. „Lastehaigla konverents on juba pika traditsiooniga üritus ja mul on väga hea meel, et see konverents pakub igal aastal huvitavaid ja väga vajalikke teemasid ja ettekandeid. Igal aastal lisandub midagi uut, seda nii ettekandjate kui ka teemakäsitluste vallas, konverentsidel saavad sõna ka lastehaigla koostööpartnerid“, sõnas Martinson.

Tänasel konverentsil räägitakse vastsündinute kirurgia arengust, kaasaegsetest võimalustest antenataalseks diagnostikaks, aegkriitilistest väärarenditest ja veel paljudel teemadel. Esinevad Tallinna Lastehaigla, Tallinna Keskhaigla, Põhja-Eesti Regionaalhaigla spetsialistid.