07.07.2017

Tallinna liiklus on eesistumise tõttu häiritud

Reede, 7. juuli hommikul kell 8.00-9.00 on liiklus oluliselt häiritud kesklinnas, soovitatakse kasutada liiklemiseks Järvevana teed. Homme pärastlõunasel tipptunnil on liiklus häiritud kesklinna ja lennujaama vahel. Liiklejail, kes kavandavad nädalavahetuse puhkusereise, palutakse võimaluse korral kasutada linnast väljasõiduks Tallinna ringteed.

Kuni 8. juulini  on liiklus häiritud ja parkimine keelatud hotellide Hilton, Swissotel, Radisson Blu Sky, Radisson Olümpia, Nordic Hotel Forum  ja Tallink City ümbruses. Samuti lennujaama, Kultuurikatla, Lennusadama ja Teaduste Akadeemia läheduses.

Jätkuvalt, kuni 8. juulini on suletud on Kultuurikatla ja linnahalli vahelised parklad. Kultuurikatla ees asuvasse tanklasse pääseb läbi Kai, Poordi ja Sadama tänava. Sõidukitega saab linnahalli taha kai juurde Kalasadama tänavalt. Delegatsioonide liikumise ajaks sulgeb politsei kesklinnas liikluse nii lühiajaliselt kui võimalik. Eesistumise ürituste ajal tasub kesklinnas liikudes varuda tavapärasest enam aega, eriti tipptundide ajal. Korteeži märgates tuleks autojuhtidel joonduda paremale poole sõidutee äärde  ja  anda  sellest kindlasti suunatulega märku.

Seoses trammi rööbasteede ehitustöödega on liiklusele suletud ka Suurtüki tänav.  Liinide  nr 3 ja 52 bussid sõidavad seoses Suurtüki tänava sulgemisega kesklinna sõidusuunal ümbersõidumarsruudil Niine tänav, Põhja puiestee, Suur-Rannavärav, Mere puiestee ja Ahtri tänav.