24.11.2016

Tallinna linna noortevolikogu valis uue juhatuse

Tallinna linna noortevolikogu kuues koosseis valis 22. novembril oma teisel istungil uue juhatuse ning sotsiaalkomisjoni esimehe. Esimeheks valiti tagasi Estonian Business Schooli (EBS) esmakursuslane Triinu-Liis Paabo, kes juhtis noortevolikogu ka eelmises koosseisus.

„Tuleval aastal on meie esmaseks prioriteediks noorte harimine enne kohalike omavalitsuste valimisi. Sellest lähtudes planeerime koostada noortevolikogu valimisplatvormi, korraldada erinevaid poliitilisi maailmavaateid ning erakondi tutvustavaid poliitikaõhtuid ning teha koostööd kõikide linnaosadega, et jõuda iga Tallinna nooreni. Soovime läbi viia koolitusi kõigis kümnes pealinna noortekeskuses, et teavitada noori valima minemise tähtsusest ning innustada neid ühiskonna teemadel rohkem kaasa rääkima,“ andis noor esimees Triinu-Liis Paabo lühikese ülevaate uue juhatuse plaanidest.

Noortevolikogu juhatusse aseesimeesteks valiti Tallinna Ülikooli riigiteaduste eriala lõpetanud Karl Songisepp ning Karl Mattias Sepp, kes juhib lisaks Tallinna Ülikooli väitlusklubi. Sotsiaalkomisjoni esimeheks sai Tallinna Tehnikagümnaasiumi abiturient Merilin Anijärv.

Tallinna linna noortevolikogu on 2011. aastal loodud 21 noorest koosnev osaluskogu, mis esindab ja kaitseb Tallinna noorte huve pealinnas. Noortevolikogu esimees on hääleõiguslik Tallinna linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni liige. 

Uudise rubriigid: