02.12.2016

Tallinna noored staarijäljendajad muunduvad juba laupäeval

Laupäeval, 3. detsembril kell 17.00 toimub Sossi klubis staarijäljenduskonkursi Rising Star finaalvõistlus, kus tulevad esitlusele üle 10 Eesti ja välismaa artisti, keda noored jäljendavad.

Rising Stari korraldab Eve Reinola Pirita Majandusgümnaasiumist, kelle sõnul on konkurss muutunud igal aastal professionaalsemaks ning on näha, et noored näevad etteastetega palju vaeva. „Kuna parukad ja meigid tuleb ise leida ja teha ning lood selgeks õppida, nõuab see kahtlemata palju tööd,“ rääkis korraldaja.

Kuigi igal aastal tuleb noorte esituses lavale uusi artiste, on alati siiski näha ka ajatuid lauljaid ja ansambleid, näiteks esitatakse Boney M-i ja Grease´i. „Võiks ju arvata, et noorte muusikavalik langeb samasse kategooriasse, kuid finaalis saab näha ikka väga erinevaid esinejaid ja lugusid,“ rõõmustas Reinola.

Staarijäljenduskonkursi Rising Star eesmärgiks on elavdada laste loomingulist initsiatiivi, fantaasiat, arendada esinemisjulgust ja – oskust ning tugevdada sidemeid erinevate koolide õpilaste vahel. Finaalvõistlust saab jälgima tulla igaüks. Pileti saab osta kohapealt ja see maksab viis eurot.

Finaalis võistlevad:

  1. Getter Jaani & Maia Vahtramäe „Meelelahutajad“,  PMG
  1. Ott Lepland "Lambarock", Jakob Westholmi Gümnaasium
  2. Sia "The Greatest", Tallinna Saksa Gümnaasium
  3. Silento „Watch me“, Järveotsa Gümnaasium
  4. Redfoo "Juicy Wiggle", Jakob Westholmi Gümnaasium
  5. Sia „Cheap Trills“, Merivälja Kool
  6. Boney M „Daddy Cool“, 21. Kool
  7. G-Eazy & Bebe Rexha „Me, Myself and I“ Live, Jakob Westholmi Gümnaasium
  8. Sia „The Greatest“, Jakob Westholmi Gümnaasium
  9. Grease “Lightening“, Carolina Tantsustuudio

Uudise rubriigid: