26.04.2016

Tallinna nutikuust võtavad osa ka Helsingi koolide esindajad

Aprill on Tallinnas nutikuu, millest tulevad osa saama ka Helsingi haridusameti ja koolide esindajad. 28. aprillil on ühine digiõppe seminar, 29. aprillil külastatakse partnerkoole.

Helsingi külalised saabuvad 28. aprilli hommikul Pelgulinna Gümnaasiumisse, kus nad tutvuvad esmalt õppetööga koolis ning Põhja-Tallinna Nutitsirkusega.

Külalisi tervitavad Pelgulinna Gümnaasiumi direktor Tõnu Piibur, Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula ning Helsingi haridusameti juhataja Liisa Pohjolainen.

Seejärel algab koostööseminar, kus haridusametid ja partnerkoolid jagavad üksteisega digiõppe kogemusi. Digiõppest Tallinnas räägib Kätlin Kalde (Tallinna Haridusamet), Helsingi kogemusi ja tuleviku kooli tutvustavad Liisa Pohjolainen ja Pasi Silander. Päeva lõpetavad arutelud töötubades teemadel „Kuidas hoida Tallinna ja Helsingi vahelist koostööd?“ ning „Millised on edasised ühistegevused partnerkoolide vahel.

29. aprillil külastavad soomlased TTÜ Mektory keskust ning oma partnerkoole Tallinna Lilleküla Gümnaasiumit, Tallinna Õismäe Vene Lütseumit, Tallinna Kadaka Põhikooli, Tallinna Järveotsa Gümnaasiumit, Tallinna Reaalkooli ning Tallinna Ühisgümnaasiumit.  

 

 

Uudise rubriigid: