18.04.2018

Tallinna valimiskomisjon peatas Maris Lauri ja Aleksander Bessedini linnavolikogu liikme volitused

Tallinna linna valimiskomisjoni 18. aprilli otsusega peatati Aleksander Bessedini linnavolikogu liikme volitused ja nimetati linnavolikogu liikmeks Vjatšeslav Prussakov, alates 19. aprillist 2018 kuni 19. juulini 2018. Samuti otsustas valimiskomisjon peatada Maris Lauri linnavolikogu liikme volitused ja nimetada linnavolikogu liikmeks Merilin Anijärv. Maris Lauri volitused peatati kuni 1. aprillini 2019.

Komisjon tegi oma otsuse Aleksander Bessedini ja Maris Lauri isiklike avalduste alusel.