20.04.2018

Tallinnas jätkuvad teerajatiste korrastustööd

Tallinna Kommunaalameti hooldusosakinna teatel on alates 9. aprillist Tallinna Teede AS remontinud 29000 m2 asfaltkatet ning paigaldanud 4500 tonni asfaltbetoonsegu.

Tallinna linna teedel ja tänavatel teostab freesimis- ja asfalteerimistöid kokku viis brigaadi. Tänas teostatakse teeparandustöid Retke teel, Vabaduse puiesteel, Sõpruse puiesteel, Peterburi teel, Betooni tänaval ja Smuuli teel.

 Esmaspäeval, 23. aprillil alustatakse  Harju tänaval, Kullassepa tänaval ja Müürivahe tänaval graniitplaatidest sillutiskatte taastusremonttöödega.

Sillutustöid vanalinna tänavatel teostatakse lõikude kaupa, et minimaalselt takistada jalakäijate ja piirkonda teenindava transpordi liiklemist. Remonttöid teostab Tallinna Teede AS. Tööde lepinguline maksumus on 112 000 eurot. Tööde lõpetamise lepinguline tähtaeg on 9. juuli.

 Samuti jätkatakse alates esmaspäevast Löwenruh pargi Mustamäe tee äärse parkla ehitustöödega. Tööde mahus rajatakse 32 kohaline parkla koos LED- tehnoloogial põhineva valgustusega ja sademevee kanalisatsiooniga. Löwenruh pargi parkla ehitustööde maksumus on ligi 279 000 eurot. Parkla rajamise projektdokumentatsiooni koostas OÜ Keskkonna projekt ja ehitustöid teostab TREF Nord AS.

Löwenruh parkla esitustöid alustati eelmise aasta. Talveperioodil oli ehitusel tehnoloogiline paus ja parkla valmib 30. maiks.