05.11.2021

Tallinnas saab homsest registreeruda kodus vaktsineerimiseks

Tallinna linn koostöös Confidoga pakub esmaspäevast, 8. novembrist inimestele võimalust vaktsineerida ka kodus – eelregistreerida saab selleks homsest, 4. novembrist telefonil 666 2727.

Kodus vaktsineerimise teenus on mõeldud eeskätt neile, kes erinevatel põhjustel ei saa ise vaktsineerima minna. Nii tulevad meditsiinitöötajad inimesele koju, nõustavad ja vaktsineerivad ning jäävad 15 minutiks jälgima inimese seisundit.

Kodus vaktsineerimise soovist saab teada anda homsest, 4. novembrist telefonil 666 2727, kõnesid võetakse vastu tööpäevadel kell 8–20 ja nädalavahetusel kell 9–17. Patsientidele öeldakse päev ja kellaaegade vahemik, millal vaktsineerimisbrigaad nende juurde jõuab.

Kodus vaktsineerimise kaks brigaadi alustavad 8. novembril ning töötavad argipäevadel kell 9–18. Õde teeb kohapeal ka otsuse, kas patsient oleks võimeline teiseks doosiks minema ise mõnda vaktsineerimispunkti või tullakse teise doosi manustamiseks samuti talle koju.

Tallinna Covid-19 nõustamis- ja vaktsineerimispunktides, mis praegu töötavad neljas linnaosas, on 2. novembri seisuga kaitsesüsti saanud 3440 inimest, kellest 2451 sai esmase doosi. Teise doosiga on vaktsineeritud 371 ja tõhustusdoosiga 618 inimest.

Olge terved ja hoitud!

Mustamäe Linnaosa Valitsus

Uudise rubriigid: