08.02.2018

Tallinnas toimub täna rahvusvaheline linnavalgustuse seminar

Tallinna linn ja Eesti Kommunaalmajanduse ühing korraldavad täna, 8. veebruaril Tallinnas Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotelllis rahvusvahelise linnavalgustuse seminari "Linnavalgustuse arengud ja erinevate linnade näited".

 Rahvusvahelisel linnavalgustuse seminaril osalevad  Balti riikide pealinnade esindajad ning  kaasatud on ka Minski linna esindajad ja Peterburi valgusfestivali korraldajad.

Seminari "Linnavalgustuse arengud ja erinevate linnade näited" fookuses on välisvalgustusvõrgu igapäevase toimimisega seotud probleemid ning linnade kogemused tänavavalgustuse edendamisel.

„Seminari formaat on valitud selline, millest võiks tulevikus kujuneda Balti riikide ja miks ka mitte Läänemere piirkonna linnade traditsioon, kuhu kaasaksime ka edaspidi oma häid naabreid uusi ideid ja linnavalgustuse uusi tehnoloogilisi lahendusi tutvustama,“ ütles Tallinna Kommunaalameti juhataja Ain Valdmann.

Seminarile Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotelllis (Toompuiestee 27) kogunemine alates kell 9.30. Avasõnad 10.00 ja seminari lõpp 17.00.