14.05.2018

Tallinnas toimub traditsiooniline linnade ja valdade korvpalliturniir

Tallinna linnavalitsus korraldab Tallinna päeva puhul taas traditsioonilise Eesti linnade ja valdade korvpalliturniiri.

Turniiri eesmärgiks on ergutada linna- ja vallaametnikke sportlikke eluviise harrastama. Sel aastal võõrustab Tallinn oma külalisi reedel, 18. mail Sõle Spordikeskuses (Sõle 40a). Mängudega alustatakse kell 11.

Tallinna linna eest astuvad Tallinna päevale pühendatud traditsioonilisel korvpalliturniiril Vana Tallinna Kilud 2018 välja abilinnapea Tõnis Mölder, Priit Aunroos, Toomas Klasen, Martin Jurtom, Egon Tintse ja Janek Küppar Tallinna Spordi- ja Noorsooametist, Vjatšeslav Botškarjov Tallinna Munitsipaalpolitsei Ametist, Tarmo Antson ja Rimants Šarkovski Tallinna Kommunaalametist, Kaido Saks Pirita Linnaosa Valitsusest ning Janis Vahter ja Erik Luts Lasnamäe Linnaosa Valitsusest. Treenerina juhendab meeskonda traditsiooniliselt  linnasekretär Toomas Sepp.

Sõle Spordikeskus on Tallinna kõige uuem spordikompleks, mis avati oktoobris 2017. Spordikompleksis on kaheksa 25 m rajaga basseiniga ning lastebasseiniga ujula, kolme väljakuga pallimängusaal, vehklemissaal, võitluskunstide saal, judosaal ning jõusaal. Lisaks kuulub Sõle Spordikeskuse juurde ka FIFA Star2 normidele vastav kunstmurukattega jalgpalliväljak ning välitingimustesse sobiv spetsiaalkattega korvpalliväljak.

 

Uudise rubriigid: