19.10.2015

Tallinnas toimub üleriigiline IKT konverents „10 aastat tagasi ja edasi“

21. oktoobril 2015 algusega kell 10 saab Tallinna Reaalkoolis juba kümnendat korda teoks üleriigiline info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) konverents haridustöötajatele. Juubelikonverents kannab pealkirja „10 aastat tagasi ja edasi“, selle keskseks teemaks on tehnoloogia laiaulatuslikum kasutamine õppetöös.

Konverentsi korraldavad Tallinna Haridusamet, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus, eKool ja Tallinna Reaalkool. Konverents on mõeldud nii aineõpetajatele kui ka digiharidusele kaasaaitajatele, kes jagavad infotehnoloogia abil õppimise ja õpetamise huvitavamaks muutmise kogemusi.

Konverentsil osalejaid tervitavad  Ene Saar (Tallinna Reaalkool), Tanel Keres (Tallinna  Haridusamet) ja Ene Koitla (HITSA Innovatsioonikeskus).

Konverentsi peaettekande teeb Tallinna Tehnikaülikooli rektor Jaak Aaviksoo teemal „Haridustehnoloogilised võimalused – privileegist õiguseks“.

Praktilistes töötubades tutvustatakse õpetajatele ja koolijuhtidele uudseid projekte. Teemadeks on näiteks „3D printimine – lahendus, mitte probleem!“, „Nutiseadmete rakendused, mis võimaldavad uutmoodi õppida“, „Raspberry Pi - arvuti suhtlemas välisilmaga“, „Loodusteaduste õpetamine. Käegakatsutav ja nii kauge – 3D printimine ja kosmosetehnoloogia koolitunnis“ ja nii edasi. Programm

Konverents lõpeb juubelile kohaselt: autasustatakse konkursside „Täna samm, homme teine“ ja Tallinna Haridusameti uuenduskonkursi „Digimõte“ võitjaid, millele järgneb pidulik vastuvõtt suupistete ja tordiga.

Konverents on osalejatele tasuta.  

 

Lisateave:

Piret Rõõmussaar
Vanemspetsialist
Tallinna Haridusamet
Tel 6404596
piret.roomussaar@tallinnlv.ee

Uudise rubriigid: