14.03.2018

Tallinnas toimuvad Linnade ja Valdade Päevad

Tallinnas toimuvad 14. ja 15. märtsil Linnade ja Valdade Päevad. Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses toimuvad kahel päeval erinevates töötubades arvukad seminarid, teemaarutelud ja tutvustused.

Juba 14. korda toimuvatele koolituspäevadele kogunevad kohaliku omavalitsuse juhid, spetsialistid, sotsiaalpartnerid, riigiasutuste ning teiste avaliku sektori ametnikud, poliitikud ja ettevõtjad.

Üritust korraldab Eesti Linnade ja Valdade Liit - üleriigiline omavalitsusliit, mille liikmeteks on 72  omavalitsust ning nendes elab 98% rahvastikust. Liidu eesmärgiks on esindada ja kaitsta liikmete huve nii riigisisesel kui ka maailma tasandil. Liidu tegevusvaldkond hõlmab kogu kohaliku omavalitsuste korraldust, alates eelarvetest ja lõpetades välissuhtlusega.

Üritusel osalevad stendide ja presentatsioonidega omavalitsustega koostööst huvitatud ettevõtted, et tutvustada oma võimalusi, teenuseid ja tooteid ning aidata kaasa kohalike omavalitsuste arengule. Tallinna linnavalitsus otsustas võimaldada üritusel osalejatele Tallinna ühistransporti tasuta kasutada.

Lisainfo:
http://portaal.ell.ee/18768