15.03.2017

Tallinnas toimuvad taas linnade ja valdade päevad

Tallinnas toimuvad 15.- 16. märtsini Linnade ja Valdade Päevad - iga-aastane kohalike omavalitsuste esindajate koolitusüritus.

Linnade ja Valdade Päevad toimuvad juba kolmeteistkümnendat korda. Kahepäevane mess-konverents on selle ajaga omandanud olulise koha omavalitsuste kõigi  tavapäraste tegemiste kõrval.

Linnade ja Valdade Päevad viiakse läbi Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses. Mess-konverentsi raames toimub arvukalt seminare, teematutvustusi  ja mitmeid diskussioone erinevatel teemadel. Viimastele aastatel on üritusel osalenud ka Eesti Vabariigi  president ning paljud ministeeriumide ja riigiametite esindajad.

Kontaktmessil avaneb osalejatel suurepärane võimalus tutvuda ettevõtete toodete ja teenustega ning saada infot perspektiivsetest suundadest ja võimalustest. Üritus viib kokku ettevõtjad, kohalike  omavalitsuste juhid, omavalitsusspetsialistid, riigiasutuste ning teiste avaliku sektori institutsioonide ametnikud ja poliitikud.

Linnade ja Valdade Päevad korraldavad Eesti Maaomavalitsuste Liit, Eesti Linnade Liit, Tallinna Linnavalitsus ning Taveco Disain OÜ. Linnade ja Valdade Päevadel osalevad ka Eesti Linnade Liidu juhatuse esimees, linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ning teised linnavalitsuse liikmed

 

Lisainfo:
http://www.taveco.ee/sundmused-view/linnade-ja-valdade-paevad/