09.10.2020

Taludevahe tänava remonttööde käigus rajati kõnnitee ning uus bussipeatus

Taastusremonttööde käigus uuendati Taludevahe tänaval lõigus Kekspäeva tn kuni Vahepere tn sõidu- ja kõnniteede asfaltbetoonkatet. Lisaks rajati kõnnitee lõigul Hanijala tn kuni Teisepere tn ning uus bussipeatus.

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et taastusremonttööde käigus uuendati sõidu- ja kõnniteede asfaltbetoonkatet, korrastati töömaale jäävad äärekivid, kaevud ja teepeenrad ning vastavalt vajadusele ka tänavamaale jäävad erakinnistute juurdepääsuteed. „Lisaks rajati lõigul Hanijala tn kuni Teisepere tn uus kõnnitee laiusega 1,5 meetrit,“ rääkis linnaosavanem.

„Turvalisuse suurendamiseks ja liikluse rahustamiseks rajati antud lõigule ka kolm künnist ning piirkiirust 30km/h meeldetuletavad märgised. Samuti rajati antud lõigule uus bussipeatus,“ selgitas Hanimägi ning lisas, et bussiliiklus antud lõigul hakkab toimima tuleval aastal pärast Kloogaranna tee ja Liiva tee ristmiku rekonstrueerimistöid. 

Taludevahe tänava ehitustöid teostas Viaston Infra OÜ. Tööde maksumuseks kujunes 300 000 eurot. Taastusremonttööd teostati Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel.

Uudise rubriigid: