09.11.2021

Tammsaare tee 105 valmis uus piraaditeemaline laste mänguväljak

Heameel on teile teada anda, et Mustamäe tee 161b kinnistul (Tammsaare tee 105 kortermaja ees) sai valmis täiesti uus mänguväljak.

Uue mänguväljaku planeerimisel lähtusime tõdemusest, et rõõmu on võimalik lastele pakkuda vaid omanäolise mänguelementidega ja nii saigi otsustatud, et uus mänguväljak saab olema mere ja piraatide teemaline.

Septembris valmima pidanud, kuid tarneraskuste tõttu kauem töös olnud mängulinnak pakub lustimisvõimalust erinevate platvormidega, liurenni, ronimisseinte ja -võrkudega ning palju muuga, mida noor hing ihaldada võiks. Lisaks on sinna paigaldatud nii köis- kui ka vedrukiik, täiendav ronimispüramiid ning tegevussein.

Uue mänguala puhul oleme arvestanud sellega, et värskest õhust oleks võimalik rõõmu tunda kõigil – mänguväljaku elementide kompleksi peab kuuluma tegevuspaneel, mida saavad kasutada ka füüsilise erivajadusega lapsed. Mänguväljaku alale pääseb nii ratastooli- kui ka lapsevankriga liikujad. Vähem olulisem pole ka jäätmete liigiti kogumine, selleks oleme paigaldanud mänguala kõrvale vastavad prügikastid.

Tööde teostaja on TipTipTap OÜ. Mänguväljaku ehituse lepinguline maksumus on 33704,58 eurot.

Mustamäe Linnaosa Valitsus

Uudise rubriigid: