26.04.2018

Täna annab Õigusapteek abi Lasnamäel

Neljapäeval, 26.aprillil kella 10st kuni 14ni on tallinlastel võimalus saada Eesti Juristide Liidu tippjuristidelt tasuta õigusabi Lasnamäe linnaosa valitsuses (Pallasti 54). Nõu antakse linnaosavalitsuse esimese korruse saalis ja abivajajaid teenindatakse elavas järjekorras.

Õigusapteegis saab tasuta õigusabi notaritoimingute, pärimisõiguse, perekonnaõiguse, lastele elatisraha, elatisabi, töölepingu seaduse, täitemenetluse, era- ja juriidiliste isikute pankrotimenetluse, kohtusse pöördumise, hagiavaldustele esitatavate nõuete, maksekäsu kiirmenetluse, kohalike omavalitsuse ja riigiasutusega suhtlemise ning dokumentide vormistamise, tarbijakaitse ja sinna esitatavate kaebuste lahendamise, korteriühistu, lepingu- ning võlaõiguse alal.

Õigusabi annavad kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kelle hulka kuuluvad vandeadvokaadid, notarid, täitur, korteriühistute õigusnõunik, perekonnaõiguse õigusnõunik, töölepingualane õigusnõunik, tarbijakaitse nõukogu liikmed ja kohaliku omavalitsuse jurist. Õigusabi nii eesti kui ka vene keeles.

Põhjalik teave Õigusapteegi korralduse ja nõustajate kohta on Eesti Juristide Liidu kodulehel www.juristideliit.ee, tel 6313002 või Facebookis.