09.09.2021

Täna toimub Kesklinna valitsuse viimane vabaõhuvastuvõtt

Neljapäeval, 9. septembril kella 17-19 toimub Kadriorus selle suve viimane Kesklinna linnaosa valitsuse töötajate vastuvõtt vabas õhus.

Kesklinna valitsuse välikontorid olid avatud augustikuu ning septembri esimeste nädalate vältel teisipäeviti ja neljapäeviti erinevates linnaosa paikades. Ametnike vabaõhuvastuvõtule pääses igaüks ilma eelneva registreerimiseta. Viimane vabaõhuvastuvõtt toimub Kadrioru avalikus lugemispaviljonis (Koidula ja Faehlmanni tänava nurgal).

„Tulime kodanikele lähemale, et teha seeläbi neile asjaajamine lihtsamaks. Välikontoreid külastatakse üsna usinalt ning probleemide, küsimuste ja ettepanekute ring on õige lai. Välikontor on hea võimalus oma küsimustele vastuseid saada, aga saab ka teha ettepanekuid oma kogukonna elu parandamiseks,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Tänavu jagati välikontorites ka biojäätmete kogumisnõusid, eesmärgiga juurutada linnakodanikes keskkonda säästvat suhtumist ja biolagunevate jäätmete ringlussevõttu edendada. Tasuta biojäätmete kogumisnõu saab iga seda sooviv Kesklinna linnaosas elav leibkond ka peale vabaõhuvastuvõttude lõppu Kesklinna valitsuse infosaalist (Nunne 18). Eraldi registreerida pole vaja.

Kogumisnõude jagamist puudutavate küsimuste korral palub Kesklinna valitsus kirjutada e-posti aadressile kesklinlane@tallinnlv.ee või helistada telefoni numbril 645 7220.

 

Uudise rubriigid: