16.08.2017

Täna toimub Tallinnas noorte tänavaspordifestival

Täna, 16. augustil kell 12–20 toimub Snelli staadionil (Toompuiestee 24a) noorte tänavaspordifestival „Street Fame Games 2017“, mis toob kokku võistlejad kolmelt spordialalt – tänavakorvpalli, tänavatantsu ja street workout’i aladelt. Ürituse peakorraldajaks on Tallinna spordi- ja noorsooamet.

Päev algab kell 12 tänavakorvpalli võistlusega. Kohtumise vahel toimuvad ka meeleolukad publikumängud, kus saab võita auhindu.

Üritus jätkub kell 15 tänavatantsuvõistlusega, kus võetakse mõõtu hiphop, breiktantsu ja eksperimentaaltantsu kategooriates. Kohtunikeks on oma ala tunnustatud tegijad – BBOY Supermihanizm (breiktants), Edgar (eksperimentaaltants) ning Tanya Kupra (hiphop). Registreerimine toimub kohapeal algusega kell 14.

Tänavaspordifestivali lõpetab võistlusala street workout, mis toimub koostöös Eesti Tänavaspordi Föderatsiooniga, kes astub kohapeal üles ka näidisesinemisega. Street workout võistlus leiab aset kell 18–20 ning lisaks profi- ja harrastusvõistlejatele saavad heitlusest osa ka pealtvaatajad, keda oodatakse osalema publikumängudesse.

Nii võistluste kui ka publikumängude võitjatele on välja pandud auhinnad.

Üritust korraldab Tallinna spordi- ja noorsooamet ning lisainfot noorte tänavaspordifestivali kohta leiab Facebookist: Street Fame Games 2017.