09.12.2016

Täna tunnustatakse raekojas Tallinna tublimaid sotsiaaltöötajaid

Täna, algusega kell 18, toimub raekojas Tallinna abilinnapea Merike Martinsoni vastuvõtt linna sotsiaaltöötajatele.

Abilinnapea Merike Martinson ning Sotsiaal ja Tervishoiuameti juhataja Vahur Keldrima annavad tänavu aastal silma paistnud üheteistkümnele sotsiaaltöötajale üle tunnustuskirjad. Tunnustusele lisandub ka rahaline preemia.

Merike Martinson ütles, et mida keerulisemad ja segasemad ajad on ühiskonnas, seda rohkem tööd on sotsiaaltöötajatel. „Tallinnas on aga palju väga tublisid sotsiaaltöötajaid, kelle rasket ja vastutusrikast tööd tuleb tunnustada. Täna autasustame 11 meie sotsiaalsfääris töötavat inimest, keda eelkõige on tunnustanud nende endi kolleegid. Need inimesed on oma töösse jäägitult panustanud - sotsiaaltööd ei saa paraku teha inimesed, kes ei anna töösse oma hinge ja südant. Tallinna linnal on kavatsus uuel aastal sotsiaaltöötajate palka tõsta, erilise tähelepanu all on rasket ja väga vajalikku lastekaitsetööd tegevad sotsiaaltöötajad“, ütles Martinson.

Vastuvõtul esineb Eesti Raadio Lastestuudio koor Kaie Tanneri juhatusel, koori saadab klaveril kontsertmeister Õnne-Ann Roosvee.