17.10.2016

Täname Kalle Seppa abivajavatele lastele tehtud heateo eest!

„Märka ja aita!“ meeskond tänab südamest Kalle Seppa, kes annetas saates „Su nägu kõlab tuttavalt“ võidetud summa raskustesse sattunud laste heaks.

Kalle Sepp võitis saate 16. oktoobril 2016, kehastades vaimukalt ja tabavalt Thomas Andersit 80-ndate popansamblist Modern Talking. Auhinnaks saadud 1000 eurot annetas ta heategevusprogrammile „Märka ja aita!“, kes on pühendunud vanema kaotanud lasteaia- ja koolilaste aitamisele.

Kalle Sepale oli see juba teine kord anda suur panus „Märka ja aita!“ programmi.  1. juunil 2013 korraldas Tallinna Ülikooli Meeskoor tema eestvedamisel kevadkontserdi „Märka ja aita!“, mille piletitulu annetati samuti heategevusprogrammile.

Oleme rõõmsad, et meie keskel on inimesi, kelle jaoks heateod on eluviis, ja just selline inimene on ka Kalle Sepp. Suur tänu talle!  

Täname ka saate „Su nägu kõlab tuttavalt“ tegijaid, kes on loonud nii suurepärase võimaluse teha head.

16. oktoobri "Su nägu kõlab tuttavalt", mille võitis Kalle Sepp 

Kalle Sepa etteaste 

 

Märka ja aita - see on imeline! 

„Märka ja aita!“ meeskond ja lapsed

Marka_ja_aita_banner_635x220_UUS.jpg

„Märka ja aita!“ on heategevusprogramm, mille eesmärgiks on aidata Tallinna munitsipaalharidusasutuste lapsi, kes erinevatel põhjustel vajavad materiaalset abi normaalseks osalemiseks õppetöös. Toetatakse 2-10-aastaseid lasteaialapsi ja õpilasi, kes on kaotanud oma vanema(d) või kes on mõnel muul põhjusel tõsistesse raskustesse sattunud. Programmi kutsusid ellu Tallinna Alushariduse Juhtide Ühendus, Tallinna Koolijuhtide Ühendus ja Tallinna Haridusamet 2009. aasta jõuluajal. Seda asusid toetama ka Tallinna Haridustöötajate Ametiühingute Liit ning paljud lasteaiad ja koolid. Kogu meeskond tegutseb vabatahtlikkuse põhimõttel.

 

 

Uudise rubriigid: