12.05.2018

Tänasime töökaid

30. aprillil toimus iga-aastane tööpüha aktus, kus tunnustati õpilasi, kes on silmapaistnud töökuse, hoolsuse, sõbralikkuse ja abivalmidusega. Klassijuhatajate, ringijuhtide, aineõpetajate ja teiste kooli töötajate ettepanekul tänati ja tunnustati paljusid õpilasi (kui õpilase nime taha ei märgitud teisiti, sai õpilane tänatud töökuse, hoolsuse ja sõbralikkuse eest).

Tänatud said ka õpetajad, kes on oma tegevusega aidanud kaasa kooli hea maine kujundamisele. Nendeks õpetajateks olid Mari Tammur, Ago Niglas, Anne Podjukov, Triin Heinsalu ja Gerli Hollas.

Meie tunnustusüritusel esines Ellerheina tütarlastekoor, kes andis imeilusa kontserdi.

Tunnustuse pälvinud õpilased:

Sellel õppeaastal on kooli  keskkonnasäästu projektis tublid olnud 2.a, 3.a, 3.b, 4.a ,5.a, 5.b, 6., 7.a, 8.a, 9.a klass. Kõigile nimetatud klassidele anti üle kotike ökoloogiliselt puhaste küpsiste ja kommidega. 
Ristikheinaga kujundatud  tunnustuskirja ning keskkonda tutvustava raamatu said ka õpilased (7.b - Liisa Marie, Kevin Andris; 8.a - Gitte Birgit, Ralf, Rainer, Merilin, Martin, Robin Ed; 8.b - Elisa, Mariliis; 9.a - Christopher), kes õppeaasta jooksul esindasid meie kooli loodusalastes ettevõtmises.
Vaata pilte tööpüha aktusest siit