06.05.2022

Tänavate puhastus Kristiines

Hea korteriühistu esindaja Kristiine Linnaosa Valitsus annab teada, et 7. ja 8. mail 2022 toimub Kristiine linnaosa kõrvaltänavate kevadine tänavate survepesu ning 9. - 11. mail tänavaäärte täiendav puhastamine ja masinharjamine.

 7. mail viiakse tänavate pesu läbi piirkonnas, mis jääb Sõpruse puiestee, Endla, Kotka, Seebi tänava, Retke tee ja Pärnu maantee vahele ning 8. mail toimub tänavate pesu Mustamäe tee, Paldiski maantee, Tildri tänava ja Sõpruse puiestee vahele jäävatel tänavatel.

 9. mail toimub tänavaäärte puhastamine ning harjatakse masinatega teeääri Lille asumis ja Tondi, Kotka ja Nõmme tee vahelistel tänavatel.

 10. mail toimub tänavaäärte puhastamine ning harjatakse masinatega teeääri Nõmme tee ja Sõpruse puiestee vahelistel tänavatel.

 11. mail toimub tänavaäärte puhastamine ning harjatakse masinatega teeääri Sõpruse puiestee ja Mustamäe tee vahelistel tänavatel.

Tänavate puhastust viib läbi linnaosa valitsuse lepingupartner Keskkonnahooldus Eesti OÜ.

Pesu eesmärgiks on eelkõige vähendada linnaõhus lenduvat tolmu ja tagada puhtus ka seal, kuhu suuremad puhastusmasinad ei ulatu toimetama.

Et tehtavad tööd õnnestuks paremini, palub linnaosa valitsus piirkonna autojuhte võimalusel oma sõidukeid pesu ja koristuse toimumise ajal tänavatele mitte parkida ning jälgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid.

Koostöös Teiega saame kodutänavad puhtaks!

Uudise rubriigid: