25.08.2017

Tanja Mihhailova ja Kristel Aaslaid juhivad laupäeval laste ja noorte vabaajamessi “No vaata”

Laupäeval, 26. augustil kell 12st–17ni on kõik huvilised oodatud Kalevi Spordihalli (Juhkentali 12) suurele laste ja noorte vabaajamessile „No vaata“, kus saab tutvuda algava õppeaasta huviringide ja treeningutega. Ürituse päevajuhid Tanja Mihhailova ja Kristel Aaslaid astuvad messil üles ka ühiskontserdiga.

Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvarti sõnul tutvustatakse messil lapsevanematele ja noortele pealinnas tegutsevaid huvikoole, spordiklubisid ning vaba aja võimalusi pakkuvaid organisatsioone, et seeläbi olla abiks uuel õppeaastal meelepärase huviringi või treeningu leidmisel.

„Mul on hea meel tõdeda, et noorte huvi oma vaba aega aktiivselt ja arendavalt sisustada on väga suur. Sellel aastal osaleb messil rekordarv organisatsioone ja loodan, et messilt leiab iga külastaja omale just selle huviringi või treeningu, mis talle kõige enam sobib,“ rääkis abilinnapea.

Kokku on messil üle 70 huvikooli ja spordiklubi, kes viivad läbi näidistreeninguid ja huviringe. Kogu päeva saab nautida huvikoolide esinemisi, osaleda töötubades ja võtta osa vahvatest loosimismängudest. Väiksemad külastajad saavad lõbutseda põnevatel atraktsioonidel laste mängualal. Päeva lõpetab Tanja Mihhailova ja Kristel Aaslaiu meeleolukas ühiskontsert.

Esimesele 200le külastajale on Premia poolt kingituseks jäätis. Külaliste vahel loositakse peaauhinnana Sportlandi poolt välja pandud uhiuus maastikuratas.

Messi peakorraldajaks on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ning üritus toimub tänavu juba viieteistkümnendat korda. Vabaajamessi eesmärgiks on edastada noortele ja lapsevanematele infot Tallinnas toimuva huvitegevuse ning vaba aja võimaluste kohta. Messist osavõtt on huvilistele tasuta.

Lisainfot leiab Tallinna noorteinfo lehelt www.tallinn.ee/novaata ja Facebookist: No Vaata.