06.12.2016

Tark linn Hollandis ja koostöö Eestiga

Kutse Eesti ja Hollandi ettevõtetele. Registreeru enne 8. detsembrit.

EAS koostöös Tallinna Teaduspark Tehnopoli, Eesti targa linna klastri ja Hollandi Suursaatkonnaga korraldavad 12. detsembril kell 13.00-17.00 Startup Inkubaatori UK Lounge-s targa linna ettevõtetele ühisseminari.

Esinevad:

Catheline Hermans.jpg

Cathelijne Hermans, nii era- kui avalikus sektoris kogenud konsultant, kes spetsialiseerub nutikate ja energiasäästlike logistiliste lahenduste arendamise alal. Ta töötab rahvusvahelises inseneri ja projektijuhtimise konsultatsiooniettevõttes RHDHV-s (Royal HaskoningDHV) vanemstrateegi ja juhtivkonsultandina. Samuti nõustab ta valitsust ja juhtivorganisatsioone energiasäästliku liikuvuse valdkonnas. 

Jan Kadijk.png

Jan Kadijk on kogenud targa linna planeerija ja ekspert energiasäästlikkuse teadlikkuse loomisel, levitamisel ja rakendamisel. Tema eesmärk on luua tarku rajoone ja ühendada jätkusuutlik kinnisvara valdkond ringmajanduse, tervise ja heaoluga. Ta on töötanud ka targa linna kontseptsioone arendavas startupis SmartSensors. Hetkel on ta on DGBC (Academy of the Dutch Green Buidling Council) juht, mis koolitab rohevaldkonna spetsialiste eesmärgiga muuta linnarajoone energiasäästlikumaks.

Registreeru enne 8. detsembrit aadressil services@tehnopol.ee

Üritus on kõigile tasuta ja toimub inglise keeles.

Vaata ajakava siit: https://www.tehnopol.ee/en/sundmus/smart-city-netherlands-cooperation-estonia/

Lisainfot leiad siit https://www.tehnopol.ee/en/smart-city-netherlands-cooperation-estonia/