15.09.2017

Tarkusekuu Tallinna Läänemere Lasteaias

1. september 2017 algas Tallinna Läänemere Lasteaias rõõmsameelselt, sest õppeaasta alguse puhul tuli lapsi tervitama hülgepoeg Länni, keda lapsed alati ootavad. Länniga tegid esimese tutvuse lasteaia uued kasvandikud. Alati heatujuline Länni kostitas lapsi puuviljadega ja soovis, et lastel jätkuks energiat terveks õppeaastaks.

September-tarkusekuu)01.09.2017.jpg2017/2018 õppeaastal ootab Tallinna Läänemere Lasteaia lapsi ees palju põnevaid tegevusi ja üritusi. 31. augustil kogunesid lasteaia õpetajad pedagoogilisel nõukogul, kus räägiti läbi ja pandi paika kõik eesmärgid, plaanid ning kujundati õppeaasta tegevuskava.

Hoo on saanud sisse juba ka tegutsemine ja tarkuse kogumine.

7. septembril käisid II vanema rühma (Karu) lapsed Lasnamäe lasteaedade ohutuspäeval, kus lapsed said teada, mida teha ja kuidas käituda ohtlikes olukordades nagu tulekahju, liiklusavarii, vigastada saamine.

15. septembril oli lasteaias esimene teatripäev ja lapsed said näha Onu Ervini Lasteteatri esituses ,,Buratino õppetundi”. Buratino on laste poolt armastatud tegelane, kelle seiklustele alati innukalt kaasa elatakse.

Terve õppeaasta on veel ees ning jätkuvad ka meie lasteaia laste ja õpetajate ühised ettevõtmised. Uus õppeaasta on eriline, sest 2018 aasta on eriline – 24. veebruaril 2018 saab Eesti Vabariik 100 aastaseks.Eesti Vabariigi aastapäeva aktus 22.02.2017 - Kaera-Jaan.jpg