20.02.2018

Tartu Tervishoiu Kõrgkool avab Tallinnas uksed

Kolmapäeval, 28. veebruaril avab Tartu Tervishoiu Kõrgkool taas oma uksed kõikidele huvilistele, et pakkuda võimalust tutvuda kõrgkooli õppekavadega ning panna oma oskused proovile põnevates töötubades. Sel korral toimub avatud uste päev lisaks Tartule ka Tallinnas.

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis on võimalik õppida seitsme rakenduskõrghariduse ja viie kutsehariduse õppekaval keskhariduse baasil. Avatud uste päevale oodatakse kõiki huvilisi – eeskätt gümnasiste, kel tuleb peagi edasiõppimise otsus langetada.

Avatud uste päeval on võimalik õppida elustamist, tutvuda kõrgkooli simulatsioonikeskusega, õppida haavade õmblemist, kohtuda teraapiakoertega ja määrata C-vitamiini sisaldust puuviljades. Tutvuda saab Tallinna haigla bioanalüütikute töö ja laboritega ning uusi teadmisi saab meditsiinikiirguse kohta.

Rohkem infot leiab ja registreerida saab www.nooruse.ee/avatuduksed. Üritus Facebookis: www.facebook.com/events/177926472815085/

Tartu Tervishoiu Kõrgkool avab Tallinnas oma uksed huvilistele kolmapäeval, 28. veebruaril kell 10.00 Kesklinna Lastepolikliinikus aadressil Ravi 27.