13.09.2016

Teabe- ja tegudepäev „Turvaline kooliaasta“ Stroomi rannas

10. septembril 2016 toimus Stroomi rannas 2016/17. õppeaasta algust tähistav teabe- ja tegudepäev „Turvaline kooliaasta“, kus jagati mitmekülgset infot Tallinna huvikoolides pakutavatest ringidest.

Programmis olid meisterdamistöökojad, spordivõistlused ja osavusmängud ning julgetele põnevad atraktsioonid. Häid nõuandeid ohutusest nii kodus, koolis kui kooliteel jagas lastele Eesti Politsei. Esmakordselt tutvustas ennast Põhja-Tallinna uus jalgpalliklubi. Välilaval esinesid Tallinna huvikoolide õpilased.

Särav päike ning suurepärane ilm kutsus Stroomi randa palju huvilisi. Tuldi üksi, peredega ja sõpradega, ka lihtsalt mängima või jalutama, kuid jäädi pikemaks ajaks toredat kontserti ja tegevusi nautima. Kasulikku teavet ning põnevat tegevust jätkus kogu päevaks.

Teabe- ja tegudepäeva korraldas Tallinna Kopli Noortemaja juba 13. korda.

Noortemaja tänab oma häid koostööpartnereid:  Tallinna Haridusamet, Põhja-Tallinna Valitsus, Tallinna Kanutiaia Noortemaja, Huvikeskus „Kullo“, Mustamäe Laste Loomingu Maja, Tallinna Nõmme Noortemaja, Maxima Eesti, Eesti AGA ja Maanteeamet.

Pildid teabe- ja tegudepäevast: www.koplinoortemaja.edu.ee

   

Riina Olveti, Tallinna Kopli Noortemaja metoodik-projektijuht