09.07.2018

Bussiliinide nr 23 ja 61 ajutine marsruudi muudatus

Seoses A.H.Tammsaare tee, Tondi tänava ja Rahumäe tee ristmiku rekonstrueerimistöödega muudetakse bussiliiklus järgnevalt:

1. 16. juuli tööpäeva algusest kuni 22. juuli 2018 tööpäeva lõpuni ja 13. augusti tööpäeva algusest kuni 27. augusti 2018 tööpäeva lõpuni:

1.1 suunatakse liini nr 23 bussid Kadaka suunal ümbersõidule Tondi tänav, Linnu tee, Nõmme tee, A.H.Tammsaare tee ja Rahumäe tee, tehes ümbersõidul peatuse Linnu teel Västriku peatuses ja Bussijaama suunal ümbersõidule Rahumäe tee, Tervise tänav, Retke tee, Nõmme tee, Linnu tee ja Tondi tänav, tehes ümbersõidul peatused Retke teel Lastehaigla ja Retke tee peatustes ning Linnu teel Västriku peatuses. Ära jäävad Tondi tänaval mõlemal suunal paiknevad Marsi ja Västriku peatused ning Rahumäe teel Bussijaama suunal paiknevad Energia ja Tuisu peatused;

1.2 suunatakse liini nr 61 bussid ümbersõidule A.H.Tammsaare tee, Rahumäe tee, Tervise tänav, Elektroni tänav, Rahumäe tee ja Tervise tänav, tehes ajutise Energia peatuse Rahumäe teel peale Elektroni tänava ristmikku. Ära jäävad Astangu suunal Tervise tänaval paiknevad Retke tee ja Lastehaigla peatused.

2. 23. juuli tööpäeva algusest kuni 12. augusti 2018 tööpäeva lõpuni:

2.1 suunatakse liini nr 23 bussid Kadaka suunal ümbersõidule Tondi tänav, A.H.Tammsaare tee, Retke tee, Tervise tänav ja Rahumäe tee, tehes ümbersõidul peatused Retke teel paiknevates Retke tee ja Lastehaigla peatustes ning Bussijaama suunal ümbersõidule Rahumäe tee, Tervise tänav, Retke tee, Nõmme tee, Linnu tee ja Tondi tänav, tehes ümbersõidul peatused Retke teel Lastehaigla ja Retke tee peatustes ning Linnu teel Västriku peatuses. Ära jäävad Bussijaama suunal Tondi tänaval paiknevad Marsi ja Västriku peatused ning Rahumäe teel mõlemal suunal paiknevad Energia ja Tuisu peatused;

2.2 suunatakse liini nr 61 bussid ümbersõidule Tervise tänav, Elektroni tänav, Rahumäe tee ja Tervise tänav, tehes ajutise Energia peatuse Rahumäe teel peale Elektroni tänava ristmikku. Ära jäävad Rahumäe teel mõlemal suunal paiknevad Energia ja Astangu suunal paiknev Tuisu peatused ning Retke teel mõlemal suunal paiknevad Lastehaigla ja Retke tee peatused.

Tallinna Transpordiamet

640 4620