17.05.2018

Teatrifestival 2018

15. mail 2018 toimus Tallinna Alusharidus 100 raames Tallinna Kesklinna piirkonna lasteaedade ühine teatrifestival ja seda juba traditsiooniliselt viiendat korda lasteaed Sipsik õuealal.

Meie ühisel  teatrifestivalil on eesmärke rohkem kui üks. Kõikidel  väiksetel  ja suurtel teatrisõpradel  oli võimalus üles astuda nii näitlejana kui ka pealtvaatajana ja ikka selleks, et vaadata emotsionaalseid ning rõõmu  pakkuvaid lasteetendusi. Lisaks  eeltoodule oli ja on meie kõigi jaoks oluline anda omapoolne panus ja teha üks väike heategu annetades etenduste tulu abivajajatele heategevusprogrammi "Märka ja aita" fondi.

 „Ühel on tegemise rõõm, teisel on saamise rõõm. Õnnetud on need, kes ei tee midagi ja kes ei saa midagi. Päris õnnelikud on need, kes teevad midagi ja maitsevad oma tegude vilja.“

A.H. Tammsaare

Sel aastal oli  teatrifestivalil rekordarv osalejaid ja etenduste repertuaar ning žanrid väga mitmekesised.  Teatifestvali laval  esinesid 11 lasteaiast ligi 250 last, kelle poolt esitatud etenduste sisuks olid nii õpetlikud, kaasajastatud muinasjutud kui ka  laste ja õpetajate endi poolt omaloominguna valminud näidendid ja muusika. Lasteaia Sipsik välisterrassil ülesseatud laval oli täis tantsu ja laulu, tegemise rõõmu ning ühetehoidmist.  Aitäh kõigile osalejatele!

Teatrifestivalist võttis osa Tallinna Lasteaiast Sipsik Rõõmusipsikute rühm etendusega „Miks jänesel huul lõhki on?“ , Tallinna Lasteaed Südameke „Punamätsike uut moodi“; Kadrioru Lasteaed „Üks kord metsas“; Tallinna Kiisupere Lasteaed „Lõbus mänguhommik“, Tallinna Magdaleena Lasteaed „12 kuud“ , Tallinna Endla Lasteaed „Kodus on kõige parem“, Tallinna Luha Lasteaed „Rebaseenamda headteod“, Tallinna J. Poska Lasteaed „Kolm põrsakest ja grupp hunte“; , Lasteaed Rõõmutareke „Kessu ja Tripp“, Tallinna Päikesejänku Lasteaed „Loomade laulupidu“ ning Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed etendusega „Nukitsamees“.

Täname Tallinna Kesklinna Valitsust, kes toetas meie 2018 aasta suursündmust igale osalejale jahutavate ja värskendust pakkuvate Premia jäätisega.

Meie moto - üks heategu päevas!

Carmen

Uudise rubriigid: