05.05.2018

Teeme Ära! - Kullatera tänab tegusaid talgulisi

Täna, 05.mail osalesid Kullatera lasteaia töötajad ja lapsevanemad koos lastega tegusal Teeme Ära talgulaupäeval. Kevadised koristustalgud on saanud Kullatera lasteaia jaoks juba traditsiooniks.

Selle aasta suuremad ettevõtmised,  olid Magdaleena 6 piirdeaia värvimine, õueala riisumine, liiva vedu, mänguvahendite värvimine, laste mängumaja katuse vahetus, lillepeenarde värskendamine ja lillekastide täitmine kevadlilledega.

Magdaleena 11 hoovialal sai juba mõned päevad varem värskendatud liiklusväljak. Lasteaia personalile jätkus tööd nii õues mänguasjadekuuri koristades kui lasteaiahoones pesuladu korrastades. Lapsevanemate abiga sai vahetatud liiv liivakastides, värvitud pingid ja laste majakesed, riisutud muruplatsid ja korrastatud põõsaalused.

Teeme Ära talgupäeva õnnestumisele aitas kaasa Kesklinna Valitsus, kes toetas lasteaeda liiva, mulla, värvide, pintslite, kinnaste, prügikottide ja rehadega. Talgulisi toitlustas meie partner Mervir OÜ, kes pakkus kõikidele hernesuppi ja soolast kringlit.

Täname kõiki talgulisi, keda sellel aastal tuli kokku erakordselt suur hulk.

Peresid osales üle 60. Töötajatest oli välja tulnud pea pool kollektiivi.

Talgupilte saab vaadata pildialbumis.

Teeme Ära18/4  Teeme Ära18/3