30.03.2021

Teeremont Pirital on alanud

Esmaspäeval alustati Pirita linnaosas kvartalisiseste teede taastusremondiga. Esimesena võeti ette Supluse puiestee ja Arnika tee.

Pirita linnaosa vanema Tõnis Liinati sõnul alustati esimeses etapis töödega Supluse puiesteel ja Arnika teel. „Aprillis jõutakse Mähe-Kaasiku, Meremehe ja Jahimehe teele ning sealt edasi Lükati teele. Samuti remonditakse mitmes kohas jalgteid,” sedastas Liinat. Ehitustööde käigus pannakse teedele uus asfaltkate, paigaldatakse uued äärekivid ja vahetatakse välja vanad kaevupäised ajakohaste vastu. Samuti uuendatakse ülekäiguradasid, mis saavad mummukivi ehk braikivi katte ning tehakse haljastustöid. Jahimehe teel piiratakse ka puude võrasid.

Ulatuslikud remonditööd
Linnaosavanema sõnul tehakse Pirita teedel ja tänavatel sel aastal erinevaid remonditöid – nii taastusremonti, hooldusremonti kui ka pindamistöid – kokku üle 40 kohas. „Töid tehakse mitmes jaos. Kui osal tänavatel on juba kuulda remondimasinate müra, siis samal ajal on avatud ka riigihange Pirita linnaosa kvartalisiseste teede taastusremondi tegija leidmiseks. Nii ulatuslike tööde puhul on etapiline lähenemine mõistlik,” selgitas Liinat. 
Kvartalisiseste teede taastusremonditöid teeb linna keskkonna- ja kommunaalameti tellimusel AS Tref Nord. Tööde lepinguline maksumus on 468 450 eurot ja tähtaeg 6. juuni.

 

 

 

 

 

 

Uudise rubriigid: