04.12.2017

Kas Sina juba tead, mida tulevikus teha? 7.–8. detsembril leiab noorte infomessilt Teeviit 2017 sellele küsimusele rohkem vastuseid

Eesti suurim ja pikaajalisim noorte infomess Teeviit loob 7.–8. detsembril Eesti näituste messikeskuses rikkalike kogemuste saamise keskkonna, mis kutsub noori katsetama, uurima, vaatlema, arutlema, testima ja küsima.

Kavas on tantsu ja mitmeid diskussioone, aga ka noorte debatt. Lisaks proovivad noored ettevõtted kätt õpilasfirmade laadal, kus pakutakse tooteid alates padrunikestadest tehtud kõrvaklappidest puidust tehtud arvutialusteni ning jäätistest, vahvlite ja šokolaadis peituva plaksumaisni. Noored saavad ajusid saab ragistada noorteinfo minihäkatonil ning kohal on ohtralt eriilmelisi eksponente oma tegevusi ja võimalusi tutvustamas.

Koostöös Delfi portaaliga Noorte Hääl saab lugeda põnevaid artikleid erinevate võimaluste kohta Teeviidal ning ammutada kasulikke nõuandeid kooli- ja tööeluks ning karjäärivalikuteks. 

Noortel soovitatakse täita Teeviit kogemuspass. See on tõend messil osalemise ja õppimiskogemuste kohta. Ühtlasi annab see võimalus osaleda loosimises. Teeviida kogemuspass on leitav ettevalmistava materjali seas Teeviida kodulehelt kui ka Teeviidal koha peal infoletist.

Sissepääs on tasuta. Päeva juhib Argo Bachfeldt.

Rohkem infot saab siit.