24.08.2021

Teisipäeviti ja neljapäeviti tegutseb Mustamäe keskuse parklas kaitseväe mobiilne vaktsineerimispunkt

Mustamäe Linnaosa Valitsusel on heameel teile teada anda, et meie koostöö kaitseväega COVID-19 vastu vaktsineerimise korraldamisel jätkub ja vaktsineerimisvõimalused meie linnaosas muutuvad järjest mugavamaks ja mitmekesisemaks!

Alates tänasest tegutseb igal teisipäeval ja neljapäeval kell 10-15 Mustamäe Mustika keskuse parklas kaitseväe mobiilne vaktsineerimispunkt. Kaitseväel on plaanis jätkata Mustamäel vaktsineerimistelkides vaktsineerimist oktoobrini.

Kaitsesüstimine kaitseväe vaktsineerimispunktis on kõigile tasuta. Kõik soovijad saavad lasta ennast kohapeal – eelregistreerimiseta - vaktsineerida Moderna vaktsiinidega. Vaktsiini Moderna (Spikevax) manustatakse alates 12. eluaastast ja selle puhul tuleb teine doos teha 4 nädalat pärast esimest kaitsesüstimist.

Lisaks kaitseväe mobiilsele vaktsineerimispunktide on kõikidel soovijatel endiselt võimalik tulla vaktsineerimisele Kaja Kultuurikeskuses tegutsevasse Lääne-Tallinna Keskhaigla vaktsineerimiskeskusesse. Kaja Vaktsineerimiskeskus (E.Vilde tee 118) tegutseb 7 päeva nädalas ning kell 10-18 saab kaitsesüstimisele tulla ka eelneva registreerimiseta. Kaja vaktsineerimiskeskuses on kasutusel Pfizer/BioNTechi vaktsiin.

Olge hoitud ja püsige terved!

Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem

Uudise rubriigid: