18.12.2020

Teistmoodi jõulupeod Tallinna Kihnu Lasteaias

Selle aasta jõulupeod Tallinna Kihnu Lasteaias toimusid igal rühmal oma rühmatoas ja õuealal. Ka jõuluvana tervitus oli sel aastal omanäoline ja virtuaalne.

Jõuluvana saatis kõikidele aiarühmadele videotervituse, kus ta selgitas, et rühmade kingikotid on sel aastal päkapikkude poolt lasteaia õuealale peidetud. Kaardid koordinaatidega viidi koos päkapiku abiga igale rühmale ukse taha.  Koordinaadiks õuealal oli Jõuluvana kujuline märgis, mille järgi lastel kingikotte otsima hakata tuli.

Peo päeval tuli ta meie lapsi siiski tervitama, tehes vaatemängulist etendust lasteaia akende all. Lume puudusel tuli Jõuluvanal kohale sõita tõukerattaga, lisaks sellel nautis ta ka meie mänguväljakut, lustis kiigel ja muudel mänguvahenditel. Terve lasteaed  oli aknal kogunevate laste rõõmuhõisetest ja emotsioonidest tulvil. Tormilaidude rühma laste melu sai õpetajate poolt videosse võetud ja seda saate näha siin

Üllatusi lastele rühmades ja õuealal jagus kogu päevaks: kus laoti karrast Päevasõna „KAUNIS“, kus glasuuriti piparkooke, kus toimus  lõbus trall ja tants. Enne õuest tuppa tulekut olid kõikidel rühmadel kingikotid üles leitud ja pakkide avamine võis alata.

Täname kõiki õpetajaid meeleolukate pidude ettevalmistamise eest. Vaatamata piirangutele ei jäänud meie laste jõulurõõm seekord saamata. Toredat jõuluootust Teie peredesse.

Lasteaia direktor
Eve