20.04.2022

Telemäng „Võta või jäta“: Kuldkalakesed versus Mesimummid

Kes mäletab telemängu „Võta või jäta“? Nädalateema „Meedia ja virtuaalkeskkond“ raames valmis kahe rühma peale vahva kohvrimäng, kus lapsed said proovile panna oma teadmisi ja õnne.

Saade oli nagu päris saade ikka: kohal olid saatejuhid, publik, osalejad ja loomulikult ka salapärased kohvrid. Mängu reeglid olid iseenesest samad nagu kuulsas telemängus. Rühmad said valida endale mängu alguses oma kohvri, milles nad lootsid leida suure summa. Seejärel said lapsed kordamööda lahendada ülesande ning õige vastuse korral said nad valida ühe uue kohvri ning otsustada, kas toimub selle avamine või vahetamine. Avamisel „avatakse“ kohver ja seal olev summa tõmmatakse tahvlilt maha, vahetamise puhul vahetatakse esialgne kohver uue vastu ning lapsed saavad näha, mis summa oli eelmises kohvris peidus.

Mäng oli väga tasavägine ja pingeline kuni lõpuni välja, aga seekord võitis fortuuna tahtel Kuldkalakeste rühm, kelle kohvris peitus lausa pool miljonit eurot. 

Saate meeskond tänab kõiki meeldiva koostöö eest ning loodab, et vahva telesaade pakkus põnevaid ning toredaid hetki kõikidele osalejatele.