21.08.2017

„Tere, september!“ kutsub Männi parki koolihoogu sisse lükkama

Kas sellist pidu saab olla, kus saab leida endale meeldivaima ülikooli või asutuse, võita eri asutuste auhindu, tantsida ägeda bändi järgi, võistelda kabest köieveoni, vaadata esinemisi ja süüa Selveri torti? Tundub võimatu, aga tegelikult saab. Ja suhteliselt varsti – 1. septembril Männi pargis kell viis õhtul algab selle sügise esimene pidu “Tere, september!“.

See pidu on eelkõige teile, kel algab koolitee. Aga nagu peres ikka, on ka Mustamäe kogukonnas õige pidada pidu koos kõigi pereliiikmetega. Nii et isad­-emad, vanaemad-vanaisad ja õed-vennad, kõigile neile on toredat tegemist. Samal ajal, kui noored tutvuvad asutustega templi-mängus, on avatud kabe- ja pinksilauad, köieveost saavad suured osa võtta 3-liikmelises meeskonnas ja nalja saab päris pisikeste köievedu jälgides. Kõigile võistlustele on auhindu.

Enne kui ansambel Põhja-Tallinn õhtule vindi peale keerab, jagavad asutused oma auhindu nutikamatele noortele, kes templi-mängus silma jäänud. Töövarju- ja tudengivarjupäevad, õpilasfirma loomine – kõigest sellest saab sügispeol lähemalt aimu. Kõige magusam hetk on aga siis, kui koogitelgi lahti nööbime ja Selver pakub pidulistele omaküpsetatud torti.

Peo paneb püsti Mustamäe Linnaosa Valitsus ja Mustamäe Avatud Noortekeskus.
Tulge ja vaadake ise! Nutikus ja hea tuju kaasa, siis läheb õhtu korda ja jääb kauaks meelde.            

Tere, september!