17.11.2021

Toetame Varjupaikade MTÜ-d

November on Paekaare Lasteaias märkamise ja hoolimise kuu ning ka meie otsustasime sellel puhul teha midagi erilist.
Mõte sai alguse meie väikestest praeguseks umbes 11-kuu vanustest kassipoegadest, kelle me selle aasta sõbrapäeval leidsime lasteaia katuselt, ning lasteaia õpetajad otsustasid neile kodu pakkuda.
Paraku on aga igapäevaselt palju neid uudiseid, kus hüljatud või kehvades tingimustes olevad loomad vajaksid väga uusi ja armastavaid kodusid ning vahepeatusena majutavad neid erinevad varjupaigad üle Eesti.
Kuna meie lasteaia katusel olevat pesakonda aitasid kinni püüda  Varjupaikade MTÜ töötajad, siis otsustasime algatada lasteaias heategevusliku projekti, et aidata omalt poolt tänutäheks ka Varjupaikade MTÜ-d!
Selleks palusime paari nädala jooksul tuua lastel, lastevanematel, personalil ja loomasõpradel meile varjupaiga jaoks vajalikke asju (tekid, rätikud, voodipesu jms).
Täna viisime kõik pakid Paljassaare tee 85 aadressil asuvasse varjupaika. Asju oli nii palju, et kohale sõitsime kolme autoga ning lasteaia juhtkond ja muusikaõpetaja Tuuliki andsid varjupaiga töötajatele esemed üle.
Täname teid kallid lapsevanemad, lapsed, töötajad ja loomasõbrad (Eesti-Türgi Sõpruse Keskus jt), kes te kõik oma panuse andsite!

Fotosid saab vaadata siit.