28.11.2016

Toidupangad kutsuvad vabatahtlikke osalema toidukogumispäevadel

Jõulukuu on lähenemas ja sellega seoses kutsub Toidupank Sind appi selle aasta viimastele toidukogumispäevadele 9. ja 10. detsembril üle Eesti. Annetades toitu või oma isiklikku aega, saad koos Toidupangaga tuua jõulurõõmu paljudele.

Kui oled valmis vabatahtlikuna 9. või 10. detsembril toidukogumisaktsioonis kaasa lööma, saad end juba praegu registreerida veebilehel www.osale.toidupank.ee. Toimetame erinevates poodides üle Eesti kahes vahetuses, mis kestavad 34 tundi. Esimesed vahetused algavad alates 12.00, kuid on ka erandlikke kauplusi, kus vabatahtlikud kas alustavad varem või lõpetavad hiljem. Täpse nimekirja kõikidest osalevatest kauplustest ja kellaaegadest leiate registreerumisvormist.

Mõneks heategusaks tunniks ootame appi aktiivseid inimesi, ettevõtteid ja sõpruskondi. Meeskondade suurused on kaupluseti erinevad - kuni 12 inimest. Vabatahtlikud jagavad infot ning aitavad kokku koguda annetatud toidukauba, mis jõuab järgnevate nädalate jooksul piirkondliku toidupanga kaudu kohalike vaesuses elavate peredeni.

Kui registreerud, kuid ei saa kohale tulla, palun anna sellest kindlasti ja koheselt teada aadressil info@toidupank.ee

Ülevaate, mismoodi vabatahtlike tegevus toidukogumispäevade raames välja näeb, saab vaadata videost.