03.05.2022

Toimus infopäev koolidele ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe ning rahatarkuse rakendamise võimalustest

28.04 toimus infopäev koolidele ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe ning rahatarkuse rakendamise võimalustest

Ettevõtlikkuse- ja ettevõtlusõpet on rakendatakse Eesti koolides üha rohkem. Maakondade kaupa liitumised JA Eesti, Ettevõtliku Kooli või Edu ja Tegu programmiga 2016-2021. aasta lõpu seisuga leiab siit.  Tallinna koolidest osales 2021. aasta seisuga ettevõtlus- ja ettevõtlikus õppes 62%.

28. aprillil toimus Tallinna Õpetajate Majja infopäev, kus Tallinna koolidele tutvustati ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjääriõppe ning rahatarkuse rakendamise võimalusi õppes algklassidest gümnaasiumini.

Ettevõtlus- ja karjääriõppe programmi Edu ja Tegu ning koostööpartnerite poolt pakutava infopäeva eesmärk oli aidata luua koolides süsteem ning leida tõhusaid lahendusi,  kuidas mainitud teemasid rakendada selliselt, et dubleerimise asemel tekiks sünergia, juhuslikkuse asemel süsteem ning kasu noortele oleks maksimaalne.

Infopäeval osalesid programmid: Haridus- ja Noorteameti Edu ja Tegu programm, JA Eesti, Ettevõtlik Kool, Rahandusministeeriumi rahatarkuse programm, Tagasi Kooli, Haridus- ja Noorteameti noorteosakond.

Allikas: Maire Vaske

Uudise rubriigid: