26.09.2016

Tondiloo pargis toimus Lasnamäe Perepäev

Laupäeval, 24.septembril toimus uues Tondiloo pargis Lasnamäe Perepäev. Üritusel osales ligikaudu 600 külalist.

Päevakava oli väga elamusrikas, toimusid rahvastepalli mängud, kepikõnni treening, teatevõistlused peredele, orienteerumisvõistlus, lastele tehti näomaalinguid, oli võimalik ka ratsutada, FC Ararat pakkus kõigile väravat lüüa. Terve päev on kohal tasuta batuut lastele ning kõlas muusika. Kõik osalejad ning külalised said tänukirjad Lasnamäe Linnaosa Valitsuselt ja ürituse sponsorid spordiklubide kett MyFitness, kaupluste kett Rimi ja firma Faberlic olid välja pannud osalejatele vahvad kingitused ja auhinnad.

“ Sel aastal me muutsime perepäeva kontseptsiooni. Oli otsustatud pakkuda peredele rohkem ühistegevust ja palju lõbusaid sportlikke mänge ning meelelahutuslikke ettevõtmisi ja konkursse. Üritus õnnestus ja peole tuli palju noori ja lapsi. Kindlasti pakume ka tulevikus sarnaseid üritus. Täna tuli peole ligikaudu 600 külalist, see näitab, et sellised üritused on väga vajalikud ja olulised linnaosa elanike jaoks,” rõhutas Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

„Täname kõiki osalejaid ja külalisi, õhkkond oli väga meeldiv ja sõbralik! Ilma teieta ei saaks sellist üritust toimuda!”  lisas Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Oksana Jalakas.

Ürituse läbiviimist toetas Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet