03.09.2021

Töökorraldus sept., 2021

Head vanemad!

Teavitame teid järgnevatest töökorralduslikest muudatustest Tallinna Loitsu Lasteaias

LASTE VASTUVÕTMINE JA ÜLEANDMINE

Laste vastuvõtmine toimub hommikuti kuni kella 8:15ni  õues (va sõimerühmad).  Alates kella 8:15st ja erijuhtumite korral võtab juhtkond ja muusikaõpetaja lapsed vastu peaukse kaudu.

Laste üleandmine toimub õues alates kell 16:45. Lapsele varem järele tulles, palume vanemal ette helistada rühmatelefonil 5-10 minutit. Lapsel on siis võimalus alustada varem riietumist  ja vanem ei pea nii kaua välisukse juures ootama.

NB!  Lasteaeda ei lubata haigusnähtudega lapsi (köha, nohu, palavik jms). Kui laps on haige, siis on õpetajal kohustus laps koju saata. Lasteaia õppetöös osalevad vaid terved lapsed ja töötajad!

 KÜLALISED

Sõimerühma laste kohanemise perioodil, kuni 20. septembrini, võivad vajadusel sõimerühmade vanemad maskides lasteaeda siseneda.

Lapsevanemad ja külalised on  lubatud lasteaeda siseneda ainult eelneval kokkuleppel rühma õpetaja või juhtkonnaga. Seoses koroonaviiruse levikuga palume arvestada sellega, et lasteaeda lubatakse täiskasvanud isikuid, kes tõendavad et on:

vaktsineerimiskuuri läbinud või

COVID-19 haiguse läbi põdenud või

teinud kuni 72 tundi varem PCR-testi või kuni 48 tundi varem antigeeni kiirtesti, mille tulemus on negatiivne ja tõendab seda QR-koodiga.

Kohale tulles palume esitada vastav tõend koos isikut tõendava dokumendiga, lisaks soovitame kasutada kaitsemaske! Kohapeal testimist ei toimu!

 COVID- 19 HAIGESTUMINE JA KARANTIINIREEGLID

 Palume vanematel teavitada esimesel võimalusel lasteaia juhtkonda või rühmaõpetajaid, kui laps on saanud COVID-19 positiivse tulemuse.

Juhul kui lasteaias toimub lähikontakt COVID-19 viiruse kandjaga ei pea haigustunnusteta lasteaialapsed ja täielikult vaktsineeritud inimesed jääma karantiini ega end ka testima.

Lasteaia töö korraldamisel lähtume juhisest haridus- ja noorsootööasutustele 2021/2022 õa sügisest.

Loitsu lasteaia juhtkond