13.06.2018

Töötuba: Eduka sisuturunduse alustalad

Koolitus toimub 13. juunil 2018 inglise keeles

Tahad oma ettevõtet näidata just Sulle vajalikul viisil, kuid mingil põhjusel ei jõua Sinu sõnum sihtrühmani? Kui vastasid küsimusele jaatavalt, ongi töötuba just Sulle mõeldud!

Sisuturunduse oskuslik kasutamine muutub päev-päevalt üha olulisemaks, sest inimesed on muutunud tavalise reklaamteksti vastu immuunseks. Interaktiivse töötoa eesmärk on pakkuda Sulle vajalikke tööriistu leidmaks just Sinu sihtrühmale sobivaid sisuturunduse lahendusi.

Päevakava

Kestvus kokku: 4,3 akadeemilist tundi

Töötoa läbides on osaleja omandanud teadmised, kuidas edukalt sisuturundusega ettevõttes tegeleda ning tööriistad, et leida oma sihtrühmale parimad sisuturunduse lahendused, ning ülevaate, kuidas külastajate osalusmäära katsetada ja mõõta.

Tutvu täiendkoolituse õppekorralduse ja kvaliteedi tagamise alustega siin.

Tule osale töötoas ning saa väärtuslikke nõuandeid tulemusliku sisuturunduse elluviimiseks!

Koolitus toimub inglise keeles.

Koolitaja: Andrew Whitfield, www.h2so.org

Ma näen paljusid ettevõtteid, kes üritavad siseneda või hoida oma turupositsiooni, mõistmata lõppkliendi demograafilisi näitajaid, imestades, miks konkurendid, kellest nad midagi ei teadnud, on haaranud nende turuosa”, ütleb Andrew.

Registreerumine kuni 11. juunini 2018 Kaubandus-Tööstuskoja veebilehel

Hind liikmele ja mitteliikmele: 30 € +km (hind kuni kahele osalejale ühest organisatsioonist)

Töötoa läbiviija soovitab koolitusel osaleda vähemalt kahel ettevõtte esindajal, et saadud teadmist saaks kiiremalt ja tõhusamalt organisatsiooni igapäeva töösse rakendada.

Töötoa läbiviimist kaasrahastatakse läbi Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu fondi vahenditest.

Allikas: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda