02.02.2015

Töötukassa kutsub tööandjaid 2015. aasta töömessidele

Tallinn-Harjumaa töömess toimub juba 4. märtsil 2015 Nordea Kontserdimajas.

Töötukassa tööandjate teenusejuhi Maiken Sõrgi sõnul on sel aastal plaanis korraldada 16 töömessi üle Eesti. „Kohalikud töömessid toimuvad 12 maakonnas, lisaks sügisene üle-Eestiline töömess Tallinnas,“ lisas ta. Sõrgi sõnul muutuvad töömessid tööandjate seas igal aastal järjest populaarsemaks ning juba praegu küsitakse, kuidas sügisesele suurele messile registreeruda saaks. „Usume, et töömess on hea võimalus tööandjate-tööotsijate silmast silma kohtumiseks ning tundub, et ka tööandjad hindavad messe kui värbamisvõimalust järjest rohkem.“

Ülevaate lähiaja töömessidest leiab veebilehelt http://www.toomess.ee/jargmised. Seal on kirjas messide toimumisajad ja –kohad ning info registreerumise kohta. Praegu saavad tööandjad registreeruda juba kaheksale messile: veebruaris Sillamäel ja Saaremaal, märtsis Tallinnas, Jõgeval, Jõhvis, Läänemaal ja Võrus ning aprillis Pärnus.  

Maiken Sõrg täpsustas, et messidele oodatakse osalema neid tööandjaid, kellel on pakkuda tööd kohe või lähitulevikus. „Kuna messide korraldamiseks sobivad kohad on enamasti oma ruumilt piiratud, siis on reaalsete vabade töökohtade olemasolu üldjuhul messil osalemise eeltingimuseks. Kõigi soovi avaldanud tööandjatega võtame ise ühendust,“ lisas ta.

Nii nagu kõik töötukassa tööturuteenused, on ka messidel osalemine tööandjatele ja tööotsijatele tasuta. 

Allikas Eesti Töötukassa