27.01.2017

Tripadvisori kõrgeimad auhinnad taas TallinnHotels’ile

TallinnHotels on Eesti hotellituru kvaliteediliider!

Maailma autoriteetseima reisiportaali TripAdvisor aastapikkuse tagasisideuuringu tulemusena koostatud edetabeli Tripadvisor Traveler’s Choice Awards 2017 kategoorias Top 10 Hotels — Estonia on teist aastat järjest esikohal Hotell Palace ning teisele kohal Savoy Boutique Hotell!

Kategoorias Top 10 Hotels for Service — Estonia on juba kolmandat aastat esikohal Hotell Palace ning Savoy Boutique Hotell on tõusnud kolmandale kohale!

Seega on Eesti kaks parimat teenust pakkuvat hotelli eestimaise TallinnHotels kaubamärgi all.

2005 aastast tegutsev eestimaine TallinnHotels opereerib kolme hotelli,  Savoy Boutique Hotell*****, Hotell Palace ****SUPERIOR ja Hotell Bern Tallinna Vanalinna piiril ning kahte, Eesti paremikku kuuluvat restorani Konrad ja MEKK.

Turismimaailma Oscariks nimetatud turismiauhinna World Travel Awards™ poolt on Hotell Palace pärjatud tiitliga Estonia's Leading Hotel 2016 ning Savoy Boutique omakorda aastatel 2012-2015 Estonia’s Leading Boutique Hotel

Edetabelitesse valituks osutunud saavad Tripadvisori tunnusmärgise "2017 Traveler's Choice" ehk 2017. aasta reisijate valik.

Hotell Palace ****SUPERIOR on 1937. aastal rajatud 79-toaline esindushotell, mis taasavati 2014 aastal peale täielikku renoveerimist ning tähistab 2017 oma 80 juubeliaastat.

Savoy Boutique Hotel.jpg  Savoy Boutique Hotell***** on Tallinna vanalinnas asuv ja 2016 kümnendat juubeliaastat tähistanud 44-toaline butiikhotell.

Meie eesmärgiks on esindada Eestit parimal moel ning pakkuda külalistele meeldejäävaid elamusi.
Need kõrged tunnustused on märgiks sellest, et me hoolitseme oma külaliste eest maailmatasemel.

 

 

Lisainfo:

Ain Käpp
Tegevjuht
TallinnHotels
E-post: ain.kapp@tallinnhotels.ee
Tel: +372 502 5001