07.06.2017

Tugikeskus Juks korraldab neljapäeval traditsioonilise kübarapeo

Neljapäeval, 8.juunil toimub Tallinna Tugikeskuses Juks (Mustamäel, Kadaka tee 153) traditsiooniline kevadkübarapidu, mis seekord kannab nimetust Spordikübar.

Tallinna linna poolt tervitab kübarapeolisi abilinnapea Merike Martinson. „Tugikeskuse JUKSi uus kodu on andnud uued võimalused ka väliürituste korraldamiseks, seda eriti sportlike ürituste ja võistluste läbiviimiseks. Mustamäe parkmetsas asuv tugikeskus annab keskuse noortele suurepärased võimalused tegeleda uute huvialadega“, ütles Martinson. Abilinnapea lisas, et kübarapidu on uusi võimalusi hästi ära kasutamas.

Tervislikud eluviisid ja aktiivne liikumine on tugikeskuses Juks ikka au sees olnud. Seekordne pidu peetakse sportlikult ja meeleolukalt, osaleda saab mitmetes erinevates sportlikes mängudes, kus vaja läheb osavust, tasakaalu, täpsust ja eelkõige julget pealehakkamist.

Külastada saab kevadnäitust, avatud on pood taiestega. Toimub ka disko.  Oodatud on külalised, lapsevanemad ja ka endised juksikad.

Tugikeskuse Juks tegevusvaldkonnaks on tööealiste vaimupuudega inimeste tegevusvõime arendamine ja säilitamine. Klientidele osutatakse tegevusvõimet arendavaid ja säilitavaid sotsiaalteenuseid.